top of page

SensoBobas

ZAJĘCIA SENSORYCZNE DLA DZIECI DO 3 ROKU ŻYCIA

CZYM SĄ ZAJĘCIA SENSOBOBAS?

Zajęcia SENSOBOBAS są przeznaczone dla najmłodszej grupy wiekowej dzieci, aby wspierać rodziców w pierwszych tygodniach i miesiącach ich rozwoju.

Tematyka i forma zajęć jest zawsze przygotowywana w oparciu o wiek uczestników, tak aby zajęcia były jak najbardziej interesujące i kreatywne. Wszystkie materiały wykorzystywane przez nas dla dzieci poniżej 3 roku życia są w pełni jadalne

i bezpieczne.

Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych, co pozwala na ich różnorodność

i niepowtarzalność.

Poprzez dotykanie, wąchanie, a czasem i smakowanie, pobudzamy ciekawość świata, kreatywność oraz ekspresję twórczą. Porównanie faktur, zróżnicowanie konsystencji, rozmaitość zapachów, kolorów, oraz doznać muzycznych i świetlnych wspiera integrację sensoryczną na wielu płaszczyznach.

Poprzez eksperymentowanie z różnymi teksturami, kształtami i zapachami, dzieci rozwijają zdolności manualne, umiejętności poznawcze i wyobraźnię. Ta forma zabawy rozwojowej pobudza dzieci do samodzielnego myślenia, poszukiwania rozwiązań i wyrażania swoich emocji poprzez sztukę.

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD ZAPISEM DZIECKA NA NASZE ZAJĘCIA?

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko spędziło ciekawie czas na rozwijającej zabawie

a jednocześnie uczyło się integracji z rówieśnikami- Zapraszamy do nas!

Nasze rodzinne spotkania to wspólna energiczna zabawa, która sprzyja interakcjom

z rówieśnikami a także, w sposób nieoceniony, rozwija umiejętności społeczne dzieci. Maluszki uczą się także przestrzegania prostych zasad. To wspaniałe przygotowanie waszych pociech do przyszłej przygody z żłobkiem i przedszkolem. Z pewnością adaptacja nie będzie dla nich już tak stresująca. Jest to także czas na wymianę doświadczeń pomiędzy rodzicami.

Grafik zajęć

sensobobas(1).png

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Zapisy odbywają się telefonicznie.

bottom of page