top of page

Sporciaki

ZAJĘCIA RUCHOWE I  OGÓLNOROZWOJOWE

3.png
6.png
7.png

Ćwiczenia i zabawy  ruchowe są niezwykle ważnym elementem dla zdrowia dzieci. Pełnią bardzo ważną rolę w ich prawidłowym rozwoju.  Dzięki ćwiczeniom dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, koordynację ruchowo-wzrokową, jest im łatwiej pokonywać trudności oraz zdolności społeczne. Ponadto  aktywność fizyczna doskonale stymuluję te obszary mózgu, które odpowiadają za koncentrację, uwagę  i pamięć, redukuje stres, lęk i napięcie nerwowe. To najlepszy sposób na wzmocnienie sprawności fizycznej i umysłowej  dzieci. Wyścigi, siłowanki, tory przeszkód – dzieci to uwielbiają.

SPORCIAKI to niezwykle przyjazna grupa, która ma pomóc rozwijać wśród dzieci sportowego ducha i sprawność fizyczną. Proponujemy bardzo szeroką ofertę zajęć sportowych, dostosowaną do możliwości psychofizycznych dzieci. Podczas zajęć ćwiczymy i rozwijamy się poprzez ruch  połączony z zabawą. Pracujemy nad siłą, koordynacją i równowagą.

Dzisiejsze czasy pokazują nam  jak ważne jest utrzymywanie zdrowia psychicznego i fizycznego dzieci, powinno to być dla nas priorytetem, dlatego zapraszamy  na nasze zajęcia ogólnorozwojowe. 

Grafik zajęć

Sporciaki.png

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Zapisy odbywają się telefonicznie.

bottom of page